Loading...

  • Home
  • Sale okolicznościowe

Sale okolicznościowe – okolice Częstochowy

Nova Stodoła posiada salę okolicznościową w Częstochowie. Nasza sala jest bardzo elegancka, komfortowa i pomieści bardzo wiele osób. Każde przyjęcie lub szkolenie zorganizowane w naszej Sali okolicznościowej w Częstochowie, to wydarzenie, które odbije się pozytywnie w Twojej pamięci na bardzo długo.

Sala okolicznościowa w hotelu Nova Stodoła wyróżnia się na tle innych tego typu propozycji. Gdy zdecydują się Państwo właśnie nam powierzyć organizację przyjęcie, to gwarantujemy, że zapewnimy Państwu profesjonalną obsługę oraz możliwość spędzenia wspaniałych chwil w hotelu Nova Stodoła w Częstochowie.

W naszym hotelu w Częstochowie znajduje się również sala szkoleniowa. Uwagę przyciąga jej duża przestrzeń oraz efektowny wygląd. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny wynajmu sali szkoleniowych. Zapewniamy doskonałą lokalizację, bo na trasie Częstochowa – Radomsko. Zarówno Twoi pracownicy, jak i kontrahenci, dojadą tutaj bez żadnego kłopotu i zawsze na czas. Dbamy o to, że wygląd sali szkoleniowych w Częstochowie pozytywnie wpływał na wizerunek Twoich szkoleń. Poza tym, w cenie wynajęcia sali konferencyjnej w Częstochowie otrzymasz wszystkie niezbędne akcesoria do przeprowadzenia dynamicznego i przyciągającego uwagę szkolenia. Nasza sala w okolicach Częstochowy  to obiekt, który jest wyposażony w duże okna, wydajny system oświetleniowy oraz jasne ściany, które pomogą uczestnikom skoncentrować się na przekazywanych treściach.

W hotelu Nova Stodoła w Częstochowie znajduje się również sala bankietowa. Doskonale nadaje się do zorganizowania bankietu, ale również innego rodzaju imprez biznesowych. Zapewniamy elegancji wystrój sali oraz pomoc w zaplanowaniu każdego wydarzenia. Możemy również pomóc Państwu zorganizować niewielkie spotkanie w gronie rodzinnym. W naszej ofercie mamy wykwintne menu oraz obsługę kelnerską na najwyższym poziomie. Sala bankietowa w Częstochowie i okolicach powstała z myślą o zaspokojeniu oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Dopasujemy menu i wystrój sali do Państwa indywidualnego zapotrzebowania.  Zachęcamy do organizowania przyjęć w naszej sali bankietowej oraz rezerwowania terminów.