Loading...

Sala weselna

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty dotyczącej organizacji wesel, przyjęć, imprez okolicznościowych oraz bankietów. Organizujemy również konferencje i spotkania biznesowe.

Sala weselna
Sala Weselna
sprawdź ofertę
Opinie

Zadowolonych Klientów

Sale weselne, dom weselny, przyjęcie weselne – Częstochowa

Jeżeli szukasz sali weselnej koło Częstochowy, to koniecznie zajrzyj do Hotelu Nova Stodoła. Organizujemy przyjęcia, imprezy okolicznościowe oraz bankiety. W naszej ofercie znajdują się również konferencje i spotkania biznesowe.

Nova Stodoła to przepiękna sala weselna w Częstochowie i w okolicy. Zapewnimy Ci wykwintne oraz subtelne udekorowanie domu weselnego w Częstochowie i w okolicy. Nasz personel pomoże Ci w planowaniu przyjęcia weselnego już od pierwszych jego chwil. Zapewniamy pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do tego, tak bardzo wyjątkowego dla Ciebie dnia, jak dzień ślubu i wesela.

Pomożemy Ci wybrać menu, kwiaty oraz udekorujemy stoły zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Zależy nam na tym, aby ten dzień na długo pozostał w Twojej pamięci. Właśnie dlatego na sali weselnej w Częstochowie w Hotelu Nova Stodoła, Twoi goście będą mogli spróbować specjalnie dla nich przygotowanych potraw. Nie ograniczamy się do naszej standardowej karty. To Twój dzień i to Ty masz prawo wybrać, jakie dania uświetnią Twoje przyjęcie weselne w Częstochowie.

Sala weselna w okolicach Częstochowy, to nie jedyne, czym dysponuje Nova Stodoła. W naszej ofercie znajduje się również doskonale wyposażony hotel. Twoi goście będą mogli swobodnie wypocząć po przyjęciu weselnym z pokojach z Wi-Fi, klimatyzacją i telewizorami LCD. Oferujemy również darmowy parking.

Oddajemy również do dyspozycji naszych gości ogród z altaną na wodzie oraz z placem zabaw dla dzieci. Altana jest fantastycznym miejscem do zorganizowania Ceremonii Ślubnej.

Zapewniamy, że każde zorganizowane przez nas wesele przebiegnie w naprawdę doskonałej atmosferze. W dodatku Hotel Stodoła znajduje się w miejscowości Kłomnice, w województwie śląskim w powiecie częstochowskim. Jest to niewielka miejscowość, w której Twoi goście na pewno znajdą ciszę i spokój na długim weselu. Bardzo dużą zaletą położenia Hotelu Nova Stodoła jest to, że znajduje się on na trasie Częstochowa – Radomsko, więc każdy z Twoich gości będzie miał bardzo dobry i bezkolizyjny dojazd, do miejsca, w którym odbędzie się Twoje wesele. Z pewnością polecisz nasze sale weselne w okolicach Częstochowy innym Twoim znajomym, aby przeżyli tak piękne chwile, jak Ty miałaś możliwość. Zapraszamy do rezerwowania sali.