Loading...

Sala weselna

Zapraszamy do skorzystania z oferty dotyczącej organizacji wesel, przyjęć, imprez okolicznościowych oraz bankietów. Organizujemy również konferencje i spotkania biznesowe. Oddajemy również do dyspozycji ogród z altaną na wodzie oraz plac zabaw dla dzieci. Altana jest fantastycznym miejscem do zorganizowania Ceremonii Ślubnej.

Sala weselna
Sala Weselna
sprawdź ofertę
Opinie

Zadowolonych Klientów

Sale weselne, dom weselny, przyjęcie weselne – Częstochowa

Jeżeli szukasz sali weselnej koło Częstochowy, to koniecznie zajrzyj do Hotelu Nova Stodoła. Organizujemy przyjęcia, imprezy okolicznościowe oraz bankiety. W naszej ofercie znajdują się również konferencje i spotkania biznesowe.

Nova Stodoła to przepiękna sala weselna w Częstochowie i w okolicy. Zapewnimy Ci wykwintne oraz subtelne udekorowanie domu weselnego w Częstochowie i w okolicy. Nasz personel pomoże Ci w planowaniu przyjęcia weselnego już od pierwszych jego chwil. Zapewniamy pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do tego, tak bardzo wyjątkowego dla Ciebie dnia, jak dzień ślubu i wesela.

Pomożemy Ci wybrać menu, kwiaty oraz udekorujemy stoły zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Zależy nam na tym, aby ten dzień na długo pozostał w Twojej pamięci. Właśnie dlatego na sali weselnej w Częstochowie w Hotelu Nova Stodoła, Twoi goście będą mogli spróbować specjalnie dla nich przygotowanych potraw. Nie ograniczamy się do naszej standardowej karty. To Twój dzień i to Ty masz prawo wybrać, jakie dania uświetnią Twoje przyjęcie weselne w Częstochowie.

Sala weselna w okolicach Częstochowy, to nie jedyne, czym dysponuje Nova Stodoła. W naszej ofercie znajduje się również doskonale wyposażony hotel. Twoi goście będą mogli swobodnie wypocząć po przyjęciu weselnym z pokojach z Wi-Fi, klimatyzacją i telewizorami LCD. Oferujemy również darmowy parking.

Oddajemy również do dyspozycji naszych gości ogród z altaną na wodzie oraz z placem zabaw dla dzieci. Altana jest fantastycznym miejscem do zorganizowania Ceremonii Ślubnej.

Zapewniamy, że każde zorganizowane przez nas wesele przebiegnie w naprawdę doskonałej atmosferze. W dodatku Hotel Stodoła znajduje się w miejscowości Kłomnice, w województwie śląskim w powiecie częstochowskim. Jest to niewielka miejscowość, w której Twoi goście na pewno znajdą ciszę i spokój na długim weselu. Bardzo dużą zaletą położenia Hotelu Nova Stodoła jest to, że znajduje się on na trasie Częstochowa – Radomsko, więc każdy z Twoich gości będzie miał bardzo dobry i bezkolizyjny dojazd, do miejsca, w którym odbędzie się Twoje wesele. Z pewnością polecisz nasze sale weselne w okolicach Częstochowy innym Twoim znajomym, aby przeżyli tak piękne chwile, jak Ty miałaś możliwość. Zapraszamy do rezerwowania sali.